Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank hesabı olanlara 31 Aralık'a kadar resmi duyuru yapıldı, bunu yapanların hesabına 390 TL yatırılacak.

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın Aralık ayı kampanyaları hızlı başladı. Devlet bankaları tarafından başlatılan...

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank hesabı olanlara 31 Aralık'a kadar resmi duyuru yapıldı, bunu yapanların hesabına 390 TL yatırılacak.

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın Aralık ayı kampanyaları hızlı başladı. Devlet bankaları tarafından başlatılan çeşitli kampanyalarda banka kartı ve kredi kartı harcamalarında para puan kazanma imkanı sunuldu. Kazanılan para puanlar kart sahipleri tarafından bir sonraki alışverişlerinde indirim olarak kullanılıyor. Yani 180 TL para puan kazanan bir kişi, bu tutarı bir sonraki alışverişinde yapacağı toplam harcama tutarından düşerek bedava alışveriş yapmış oluyor. Hediye para puan kampanyaları marketlerden akaryakıta, gıdadan tatile kadar birçok alanda düzenleniyor.

VAKIFBANK BANKOMAT KART VE WORLD KREDİ KARTI KAMPANYALARI!

Aralık ayına hızlı bir başlangıç yapan Vakıfbank, hesabı olan müşterileri için birçok farklı kampanyada para yağdırıyor. Düzenlenen kampanyalar kapsamında gıda marketi alışverişine 150 TL, giyim, ayakkabı, aksesuar alışverişine 100 TL, e-Ticaret alışverişine 160 TL, akaryakıt alışverişine 60 TL gibi birçok kampanyada ödül para puan kazanma fırsatı sunuldu.

ZİRAAT BANKASI BANKKART ARALIK 2022 KAMPANYALARI!

Kamu bankaları arasında yer almasının yanı sıra Türkiye'nin en çok müşterisi olan bankaları arasında da yer alan Ziraat Bankası, Bankkart kampanyaları ile müşterilerine farklı alanlarda para kazanma fırsatı sunuyor. Örneğin metro marketlerden alışveriş yapan kart sahipleri 300 TL kazanma fırsatına sahip olurken, bayram sepeti üzerinden alışveriş yapanlara 2 bin TL bankkart lira kazanma fırsatı sunuluyor.

HALKBANK KART KAMPANYALARI PARAF ARALIK 2022 KAMPANYA FIRSATLARI NELERDİR?

Halk Bankası, paraf kart sahibi müşterilerine Aralık ayında birçok farklı kampanya ile ödül para kazanma fırsatı sunarken, yılbaşı alışverişi yapanlara 400 TL hediye para yükleniyor. Ücretsiz taksit kampanyaları ile peşin alışverişlerinizi kolayca ödeyebilir, okul ödemelerinizi de taksitlendirebilirsiniz. Akaryakıt harcamaları için paraf'a özel yüzde 5 paraf para yükleniyor. Bayram harcamalarında ise paraf kart sahipleri bin 250 liraya varan indirimlerden yararlanma imkanına sahip oluyor.