(yeniden) Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da Kapılarını Açıyor

(yeniden) Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da Kapılarını Açıyor
Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da kapılarını açıyor. Özel olarak dekore edilen projede 18'i süit, 248 geniş konuk odası yer alıyor.

Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da kapılarını açıyor. Özel olarak dekore edilen projede 18'i süit, 248 geniş konuk odası yer alıyor. Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bilal Dilek, "Çeşme'nin benzersiz güzelliğine yakışır şekilde özenle tasarlanan Swissôtel Resort & Spa Çeşme'nin bölgede fark yaratacağına inancımız tam. Temmuz ayının sonunda misafirlerimizi ağırlamaya başlayacağız" dedi.

Accor çatısı altındaki premium segment Swissotel markası ve Dilek Holding yatırımı ile inşasına başlanan ve Çeşme ilçesinin ruhunu İsviçre tarzıyla harmanlayarak özel olarak dekore edilen projede 18'i süit, 248 geniş konuk odası yer alıyor.

Çeşme'nin bohem ve Alpler'in minimalist tarzıyla uyum içerisinde dekore edilen Swissôtel Resort & Spa Çeşme; hizmeti, mimarisi ve sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor.

Zeytin ağaçları, güneşi ve denizin içinde bulunan termal kaynakları sayesinde doğal güzelliğe sahip olan Ilıca'da yer alan otel spa deneyimi de sunuyor. Otelde ayrıca her mevsime uyumlu spor alanları yer alıyor.

'DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA UZANAN MUTFAĞIYLA LEZZET DOLU ANLAR'

Türk mutfağı lezzetlerini bir araya getiren otel, yöresel tatlardan kebaplara kadar zengin gastronomi örneklerini usta şeflerin ellerinden deneyimleme fırsatı sunarken; Uzak Doğu lezzetlerinden İtalyan mutfağına, Ege mutfağına ve balıktan ona eşlik eden meze tabaklarına kadar geniş menüsünü hazırlıyor. 4 restoran ve 3 farklı bar seçeneği ile günün her saati hizmet veriliyor.

'LÜKS VE KONFORU YENİDEN TANIMLIYORUZ'

Daha önce hayata geçirdikleri başarılı projeleri ile otel işletmeciliğinde güçlü bir deneyime sahip olduklarını ifade eden Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bilal Dilek, "Çeşme'nin benzersiz güzelliğine yakışır şekilde özenle tasarlanan Swissôtel Resort & Spa Çeşme'nin bölgede fark yaratacağına inancımız tam. Üç yıl önce büyük heyecanlarla başladığımız projeyi tamamlayıp hayata geçirdiğimiz için mutluyuz. Kaliteli hizmet politikamızla faaliyetlerimizi sürdüren, bunu yaparken doğayı koruyan ve bu doğrultuda daha iyi bir geleceğe yatırım yapmayı kendine görev edinmiş bir holding olarak bu kadar değerli bir projenin yatırımcısı olmaktan son derece mutluyuz. Swissôtel Resort & Spa Çeşme; hayran bırakan manzarası, şık odaları, yeme-içme alanları ve ileri düzey kaliteli otelcilik anlayışıyla lüks ve konforu her yönüyle hissettirecek" dedi.

'ŞİMDİDEN YOĞUN BİR TALEPLE KARŞI KARŞIYIZ'

Dilek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sadece otel misafirlerine özel hizmet sunan muhteşem Ilıca kumsalı, birçok sosyal olanağı, özel mimarisi, muhteşem gün doğumu ve batımları ile tam anlamıyla ayrıcalıklı yaşam sunacak. İddiamız; Çeşme tatil anlayışına yeni bir boyut kazandırmak. Konumu itibarı ile Çeşme'nin en özel lokasyonunda yer alan Swissôtel Resort & Spa Çeşme, özel dizayn odaları, adını sıkça duyuran Çeşme Gurme tatlarını özel yorumlarla yeni bir lezzet şölenine dönüştüren lezzetleri, özel plajı, misafir hizmetleri, bambaşka bir konaklama deneyimi sunan 2 adet 1400 metrekare büyüklüğe sahip penthouse'ları, helikopter pisti ve eğlence olanakları ile bir tatilin ötesine geçecek yepyeni bir konaklama deneyimi yaşatacak. Kısaca lüks ve konforu yeniden tanımlıyoruz, ayrıcalıklı tatil deneyimini gerçek anlamda yaşatıyoruz. Temmuz ayının sonunda misafirlerimizi ağırlamaya başlayacağız ve şimdiden yoğun bir taleple karşı karşıyız. Tüm yıl boyunca talebin bu şekilde süreceğine inanıyoruz."

(yeniden) Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da Kapılarını Açıyor

(yeniden) Swissôtel Resort & Spa Çeşme Ilıca'da Kapılarını Açıyor