SSK, Bağ-Kur ve tüm emeklilere büyük müjde! Emekliler için müthiş bir duyuru geldi! 3 gün içerisinde 7.000 TL ödeme yapılacak!

Bu yıl promosyon hakkı olan vatandaşları ilgilendiriyor. ING Bank promosyon kampanyasını duyurdu. Banka yaptığı açıklama ile maaş tutarınıza göre...

SSK, Bağ-Kur ve tüm emeklilere büyük müjde! Emekliler için müthiş bir duyuru geldi! 3 gün içerisinde 7.000 TL ödeme yapılacak!

Bu yıl promosyon hakkı olan vatandaşları ilgilendiriyor. ING Bank promosyon kampanyasını duyurdu. Banka yaptığı açıklama ile maaş tutarınıza göre 7.000 TL'ye kadar koşulsuz nakit promosyon ödemesi yapacağını vurguladı. Bunun için vatandaşların 31 Ekim 2022 tarihine kadar başvurularını yapmalarının beklendiği vurgulandı. 1 aylık toplam geliriniz/aylık tutarınız 1.500 TL'ye kadar ise (1.500 TL hariç) 4.650 TL, 1.500 TL - 2.500 TL arasında ise (2.500 TL hariç) 5.800 TL, 2.500 TL ve üzerinde ise 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak. Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan almayı ve nakit promosyon ödemesi almayı taahhüt eden mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerinin yararlanabileceği bildirilirken, promosyon ödemesinden yararlanmak için herhangi bir ürün şartı aranmadığı ifade edildi. 7 BİN TL PARA VERİLİYOR Promosyon taahhütnamesinin imzalanmasının ardından aylık net gelirin 1.500 TL'ye kadar olması durumunda 4.650 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olması durumunda 5.800 TL, 2.500 TL üzerinde olması durumunda ise 7.000 TL nakit promosyon ödendiği bildirilirken, kampanyanın 1 Ekim 2022 ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerli olduğu vurgulandı. Nakit promosyon başvuru işlemlerinin ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığıyla yapılabileceği belirtilen ING Bank'tan yapılan duyuruda, bankamızdan birden fazla emekli maaşı alınması durumunda ödenecek promosyon tutarının, maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplandığı ve tek bir promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. KAMPANYANIN DETAYLARI Kampanyanın detaylarına ilişkin duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi: Nakit promosyon ödemesi 3 yıl boyunca peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcında nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması durumunda ek promosyon ödemesi yapılmaz. Taahhüdün 3 yıllık süresinin ihlal edilmesi durumunda tarafınıza ödenen promosyon ücreti, kalan taahhüt süresi dikkate alınarak oransal olarak geri alınır. Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanamazsınız. ING, belirtilen hizmetleri sona erdirme veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 1 Mart 2020 tarihinden sonra Bankamızın diğer ek promosyonlarına dahil olan, yararlanan veya talepte bulunan müşterilerimiz, 1 Ekim 2022 tarihinden itibaren koşulsuz nakit promosyon almaları halinde mevcut kampanyaları/talepleri iptal edilerek kıst esasına göre iade edilecek ve 7.000 TL'ye kadar nakit promosyondan yararlandırılacaktır.