Shiba Inu yanma oranı yüzde 910 artış gösterdi!

Bankahaberi - Shiba Inu’nun değeri son beş ayda hızla düştüğünden, token için iyi bir zaman dilimi olmadı. Sorunun büyük bir kısmı, SHIB'nin piyasadaki...

Shiba Inu yanma oranı yüzde 910 artış gösterdi!
Bankahaberi

- Shiba Inu’nun değeri son beş ayda hızla düştüğünden, token için iyi bir zaman dilimi olmadı. Sorunun büyük bir kısmı, SHIB'nin piyasadaki toparlanmasını hızlandıran yakma hacmindeki düşüşten kaynaklanıyordu. Bununla birlikte, Shiba Inu'nun yakma oranı büyük ölçüde iyileşiyor. Shibburn’e göre, ağdaki yanma oranı büyük ölçüde arttı. En son veriler, SHIB’nin son 24 saatte %910’luk büyük bir yanma artışı gördüğünü ve bunun da onu son birkaç haftadaki en büyük yanma artışlarından biri haline getirdiğini gösteriyor. 3963d ile biten ana yakım adresi, ağın dolaşımından 5 milyondan fazla tokeni kaldırarak son 24 saatte yakılan Shiba Inu miktarına en büyük katkıyı sağladı.

Fiyat nasıl tepki veriyor?

Ne yazık ki, yanma hacmindeki büyük yüzdelik artış, piyasada buna karşılık gelen bir etkiye neden olmadı. Shiba Inu, 21 günlük hareketli ortalamaya yansıyan yerel direnç seviyesinin altında hareket ediyor. Düşen fiyat performansı, kripto para piyasasından büyük miktarda fon akışının ve dijital varlık endüstrisindeki perakende portföylerin tamamen terk edilmesinin bir sonucudur. Yatırımcılar bu yılın başından beri varlıklarını hızla satıyorlar ve Shiba Inu gibi yüksek riskli varlıklar, cüzdanlarından çıkan ilk dijital yatırım araçlarından biri oldu. Yazım sırasında Shiba Inu, 0,00001 $’lık önemli psikolojik eşiğin altında 0,000009 $’dan işlem görüyor. Ne yazık ki, şu anda sahip olduğumuz yanmış SHIB tokenlerinin miktarı, meme tokenin fiyatını sürekli olarak aşağı çeken mevcut arz fazlasını karşılamak için yeterli değil.