QNB Finansbank Açıklama Yaptı! SMS Atanlara 30 Bin TL Ödeme Yapılıyor!

QNB Finansbank'ın başlattığı yeni kampanya ile 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Açıklama Yaptı! SMS Atanlara 30 Bin TL Ödeme Yapılıyor!

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi kullanacak tüm vatandaşlar için 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi geliştirdiğini söyledi. Cep telefonunuzdan SMS göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bu kampanyalardan sizi haberdar etmek istiyoruz. Özellikle bireysel tüketiciler, kredi kampanyalarına hak kazanmaları halinde diledikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Banka kredisi şartlarını taşıyan tüm vatandaşlar, QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıkları takdirde 3 ay vadeli kredi ödemesi alacak. Başvuru yapıp izin alabileceğiniz bu kampanyalarda acil durumlarda kredi ödemesi yapacak olan tüm katılımcılar aynı gün hesaplarına yatırılarak kredi işlemlerini alacaklar.

QNB Finansbank'tan İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'ın kredi düzenlemelerine uyan ve banka kredi notu yüksek olan herkes mobil cihazından SMS göndererek başvuru yapabilir. Aralık ayı sonuna kadar devam eden bu programlara TC kimlik numaranız ile hemen başvurabilir ve alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz, tüm başvuru sahiplerinin başvuruları aynı gün içinde işleme alınacaktır.

SMS ile kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı yazarak kredi başvurunuzu 50 30'a göndermeniz yeterlidir. Banka müşterileri SMS göndermek istemedikleri takdirde internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak kredi kullanabilmektedir. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar cep telefonlarından SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunurlarsa işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Yakınınızdaki banka şubesinden kredi işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız başvurarak işleminizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

7.500 TL Kredi Fırsatı da Sunuluyor

QNB Finansbank, yeni yılla birlikte Kredilerini piyasaya sürüyor. Finansbank'tan yapılan açıklamaya göre, yeni yılda parasal ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüketicilere 7500 TL ihtiyaç kredisi verilecek. Haber sonucunda uygun faiz oranı ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi alabilmek için Finansbank tanışma kredisi kullanabilecekleri açıklandı. Yüzde 0,98 faiz oranı bulunan kredi 12 ay vadeli olarak kullandırılıyor. 7.500 TL'lik 12 ay vadeli kredinin aylık taksit tutarı 675,88 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 8.110,51 TL olacak.