Meclis'ten Geçti Erdoğanda onayladı! Emekliye Toplu 50.000 TL Ödeme Yapılacak..

2023 Yılında Emeklilerin beklemediği haber! Bu habere çok sevincekler..

Meclis'ten Geçti Erdoğanda onayladı! Emekliye Toplu 50.000 TL Ödeme Yapılacak..

Emeklilerin beklediği haber Meclisten geldi. Dün gece saat 22.00'de açıklanan haber ile Emeklilere ikramiye desteği bankalardan gelecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından verilmesi beklenen emekli ikramiye gibi ödeme bankalar tarafından verilecek. Banka ikramiyesiyle emekliler artık nakde ihtiyaç duyduklarında şubeye gitmek zorunda kalmadan kredi sisteminden yararlanacak.

Emekli İkramiyesi Nasıl Alınacak?

Türkiye Büyük Millet Meclisi dün yapmış olduğu görüşme ile emeklilere bankaların vereceği ikramiyeleri onayladı. Bu ikramiye devletin desteklediği faiz oranları ile emekli vatandaşların ihtiyaç duyduğu oranda olacak. Böylelikle emekliler nakde ihtiyaçları olduğunda hiçbir sorun yaşamadan kredilerini kullanabilecek. Bu kredinin kullanımı için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi üç büyük devlet bankası görevlendirildi. Kredi bakımından daha yüksek limitli kredi çekmek isteyen kişiler ise bu krediden çok düşük faiz oranları ile yararlanabilecek. Yılbaşı kredisi ya da yılbaşı ikramiyesi çekmek isteyen herkes bu bankalara başvuru yapmaya gerek olmadan internet şubeleri üzerinden uygun kredi oranları ile kredi alabilecek.

Yılbaşı İkramiyesinin Detayları Nedir?

Meclis tarafından kabul edilen ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanan bu kredilerde aynı zamanda taksit erteleme işlemi de yapılabiliyor. Ziraat Bankası, Vakıf bankası ve Halkbank tarafından hazırlanan 50.000 Tl kredi 36 ay ödemeli olarak alınabiliyor. Aynı zamanda bu kredi için gelir belgesi de gerekmiyor. Bu üç bankadan 50.000 TL kredi almak isteyen emekliler, kredinin taksitlerini ertelemek için de başvuru yapabiliyor. Ocak ayında krediyi kullandıktan sonra taksit erteleme işleminden yararlanmak da mümkün oluyor. Bu kampanya ile emekli maaşını Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankasından alan emekliler oldukça düşük faizlerle nakit imkânına sahip oluyor. Dilerseniz bu üç bankaya bizzat başvuru yaparak kolaylıkla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yılbaşı İkramiyesi Gibi İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyacınız bulunuyor ve bu krediyi 5 veya 10 dakika içerisinde almak istiyorsanız hemen internet şubenize girebilirsiniz. Düşük faizli ihtiyaç kredisi ile tüm nakit ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm bulabilirsiniz. Dilerseniz banka şubesine başvuru yaparak anında ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. 50 bin lira ihtiyaç kredisi desteği alarak ödemelerinizi 36 ay vade imkânı ile yapabilirsiniz. Meclis tarafından yapılan düzenleme ile Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan bu pozitif kredi imkânından yararlanabilirsiniz. Yılbaşında nakit yönünden rahatlatan bu krediler ile ilgili detayları bankalarınızın internet şubelerinden ya da bankalarınızın fiziki şubelerinden öğrenebilirsiniz.