Kefilsiz şartsız 60.000 TL kredi! 24 ay vade imkanı sunulacak

Acil nakit ihtiyacı çekenlere yönelik 60.000 TL kredi desteği başladı. Düşük faizli kredi paketi resmen duyuruldu. 24 ay vade imkanı ile vatandaşların bu fırsattan yararlanabileceği belirtildi.

Kefilsiz şartsız 60.000 TL kredi! 24 ay vade imkanı sunulacak

Enflasyondan dolayı bir çok vatandaş nakit ihtiyacı yaşıyor. Hal böyle olunca da bankalar vatandaşlar için yüksek miktarlarda kredi imkânı veriyor. Peki hangi banka ne kadar kredi veriyor. Tek tek bankalardan nasıl başvuru yapılıyor. Detaylar haberimizde….

Bankalar binlerce lira kredi desteği veriyor. Başvuru yapan hemen hemen herkes bunlardan yararlanabiliyor. Kefil yok şart yok koşul yok tek başvuru ile binlerce lira cebinize girecek. Tam tamına 60 bin lira alabilirsiniz.

Nakite sıkışan vatandaşlar soluğu bankalarda alıyor. Artan fiyatlara yetişemeyen bir çok kişi yeni yılda bankalardan kredi çekme yarışına girdi. Bankalarda vatandaşların nakit ihtiyaçlarına derman olacak olan bir kredi imkanı ile geldi. 60 bin lira faizi düşük kredi almak için bir çok kişi bankaların ya da internet bankacılığının yolunu tutuyor. Bankalar üzerinden başvuru yapan hemen hemen herkese 24 ay vade seçeneği ile kredi imkanı tanınıyor.

Vatandaşları düşük faiz seçeneği ile mutlu eden bankalar uygun kredi paketleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Peki bu krediler hangi bankalarda geçerli. Vatandaşın en çok merak ettiği konu ise bu. İşte detaylar…

2022/12/14/para-7.jpg

TEB’DEN UYGUN KREDİ KAMPANYASI

Düşük faizli kredi sunan bankaların başında TEB geliyor.Düşük faizli kredi imkanı sunan TEB’den sadece TC kimlik no ve SMS ile başvurarak kredi alabilirsiniz. Üstelik 60 bin lira limit veriyor.24 ay vade ile 60 bin lira kredi çelmek isteyen müşteriler TC yazıp 4466 ya SMS atarak uygun kredi imkanından yararlanabilecek. Kredinin olumlu olup olmadığı ise yine SMS yoluyla müşterilere bildiriliyor.

DENİZBANK İHTİYACA UYGUN KREDİ

Denizbank müşterilerinin nakit akışını düzene sokacak bir kredi seçeneği ile bu yarışa dahil oldu. Düşük faiz seçeneği ile 60 bin lira verecek olan Denizbank tek bir SMS ile ihtiyacınıza karşılık verecek. Cep telefonundan mesaj yoluyla 3280 e mesaj atan müşteriler krediye uygun olup olmadıklarını kolayca öğrenebiliyor. Sizde Denizbank’tan kredi alıp alamayacağınızı öğrenmek için SMS atabilirsiniz

2022/12/20/para-9.jpg

YAPI KREDİ DE KESENİN AZINI AÇIYOR

SMS atarak kredi alıp alamayacağınızı Yapı Krediden de öğrenebilirsiniz. Müşterilerine uygun fiyatlı kredi veren bankalar arasında olan Yapı Kredi Bankası 60 bin liraya kadar olan kredi tutarlarını müşterilerine hemen veriyor. TC ile aylık gelirini mesajda belirten kişiler 4411 e mesaj atarak başvuruda bulunabilecek. Mesajınızı attıktan sonra geri SMS ile onay mesajı gelen kişiler kredilerini istedikleri zaman kullanabiliyor