İstanbul’da Kozmetik Festivaline Geri Sayım Başladı

İstanbul’da Kozmetik Festivaline Geri Sayım Başladı
Kozmetik ve kişisel bakım festivali "Doğruca Festivale" 3 Haziran'da kapılarını açıyor.

Kozmetik ve kişisel bakım festivali "Doğruca Festivale" 3 Haziran'da kapılarını açıyor. Atölyelerden DJ performanslarına, lezzet duraklarından deneyim merkezlerine kadar farklı etkinliklerin yer alacağı festivalde şarkıcı Jabbar konser verecek.

3 Haziran'da CarrefourSA İstinye Hiper mağazasında gerçekleşecek festivalde atölyelerden DJ performanslarına, lezzet duraklarından deneyim merkezlerine kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ve Jabbar konseri ziyaretçileri bekliyor. 30. yılını kutlayan CarrefourSA, müşterilerini birbirinden farklı etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Sevilen markaların binlerce güzellik ve kişisel bakım ürününü mağazalarında müşterilerine sunan CarrefourSA, bu yıl ilk kez gerçekleştireceği festivalde güzellik, sağlık ve bakımın sırlarını meraklılarıyla paylaşıyor.

Açık havada gerçekleşecek olan festivalde farklı etkinlikler ve workshoplar da yer alacak. Gazeteci ve Yazar Ece Vahapoğlu'yla birlikte alanında uzman konuşmacılar katılımcıların güzellik, sağlık ve bakımla ilgili merak ettiklerini cevaplarken; makyaj yapmanın püf noktaları ve kozmetik dünyasındaki son trendler de paylaşılacak. Festivalde atölyelerin yanı sıra DJ performansları tadım noktalarıyla katılımcılar festival coşkusunu gün boyunca yaşarken, festival son dönemin sevilen isimlerinden Jabbar'ın konseriyle son bulacak.

Etkinlik Akışı:

15.30 – Festival Açılışı

15.30 – 17.00 DJ Performans Set 1

16.00 – 16.45 Makyaj Çantası Workshop

17.00 – 17.45 Ece Vahapoğlu ile Sağlıklı ve Mutlu Yaşam'ın Sırları

17.45 Dans Performansı

18.00 – 18.45 Mozaik El Aynası Workshop

19.15 – 20.00 Toka Yapımı Workshop

20.30 – 21.15 Canlı Performans, Jabbar

22.00 – Etkinlik Sonu