İş Bankası'ndan faizsiz 10.000 TL acil nakit desteği! Aynı dakika ödeme alabilirsiniz

İş Bankası İşCep uygulaması ile müşteri hesabı açanlara 10.000 TL nakit avans kampanyasını duyurdu. Faizsiz olarak sunulan bu fayda aylık taksitlerle...

İş Bankası'ndan faizsiz 10.000 TL acil nakit desteği! Aynı dakika ödeme alabilirsiniz

İş Bankası İşCep uygulaması ile müşteri hesabı açanlara 10.000 TL nakit avans kampanyasını duyurdu. Faizsiz olarak sunulan bu fayda aylık taksitlerle geri ödenebilme fırsatı da sağlıyor. İş Bankası dijital bankacılık uygulamasını kullanarak müşteri olma adımlarını sırasıyla yerine getirenler, müşteri onayı alanlar hesabı açılanlar kredi kartı başvurusu yapanlar ve onay alanlar ancak bu fırsatı değerlendirebilir. Fiziki olarak artık teslim alınması ve şifre oluşturulması gereklidir. Faizsiz olarak sunulan 10.000 TL nakit avans ödeme süresi bittiğinde aynı haliyle geri ödenmiş olur. Ek ödeme yapılmaz. Bankanın sunduğu bu ayrıcalık 5 aylık vade süresi ile aile taksitlerle geri ödenebiliyor.

10 Bin TL Taksitli Nakit Avans Başvuru Şartları

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya devam ederken başvurular tamamen dijital ortamda yapılmalıdır. Alt limit olarak 300 TL üst limit ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Üst limit rakamını aşanlar belirlemiş olduğu faiz politikası üzerinden nakit avans talebi yenilenebilir. İş Bankası Ticari kredi kartı sahipleri ile bireysel kredi kartı sahipleri faydalanabilir. Kart başvuru onayı alanlar 7 gün içerisinde kampanya başvuru yapmaya başlayabilir. Kampanyadan yararlanmak için başvuru süresi son olarak 31 Aralık tarihidir. Şartları karşılayanlar 1 yıl boyunca istenen herhangi bir anda tek seferlik olarak 10.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans başvurusu iletebilir.