ING İhtiyaç Kredisini Duymayan Kalmasın! 26 Gün İçinde Başvuru Yapabilirsiniz!

ING İhtiyaç Kredisini Duymayan Kalmasın! 26 Gün İçinde Başvuru Yapabilirsiniz!
ING Bank, 2023 yılına iddialı bir başlangıç yapan yeni tüketici kampanyasını tanıttı. ING Bank tarafından yapılan duyuruya göre uygun taksitli ihtiyaç kredisi sunulacak.

Şartlar da bu kapsamda müşterinin bilgisine net bir şekilde sunulmuştur. ING Bank kampanyaları ile itibarını yükseltmeye devam ediyor. Banka, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına yönelik kampanya başlatmış ve cazip ödeme seçenekleri sunmuştur. ING Bank, müşterilerine resmi internet sitesi üzerinden taksit ödeme koşulları ve faiz oranları hakkında bilgilendirmenin yanı sıra yeni yılda ihtiyaç kredisi kampanyasıyla da öne çıktı.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatı

ING Bank, resmi internet sitesinde müşterilerine ihtiyaç kredileri hakkında bilgi verdi. ING Bank, “ING'de kredinizi her zaman cazip faizle kullanmanın bir yolu vardır” açıklamasını yayınlayarak, ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin faiz oranları hakkında müşterilerine bilgi verdi. ING Bank, verdiği bilgilerde şu iddialarda bulundu: "ING'ye ilk kez üye olacak müşterilerimiz yüzde 1,34'ten başlayan faiz oranlarından yararlanırken, çeşitli kredi seçenekleriyle tüm taleplerini anında karşılayabilecekler. Ayrıca müşteriler Turuncu Ekstra ile yeni ING üyeleri 20 bin TL'ye varan yüzde 0,99 faiz oranından yararlanabiliyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Detayları

ING Bank'tan 10 bin, 20 bin ve 50 bin liralık krediler 12, 24 ve 36 ay vadelerle müşterilere sunuluyor. Bireysel kredi kampanyasına katılım koşulları da 436 lira olan taksit seçeneğinin daha önce 4 bin 706 liraya yükseltildiğine dikkat çeken ING Bank tarafından açıklandı. ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için müşterilerin sahip olması gereken şartlı listeyi şöyle açıkladı:

  • Mevcut müşteriler için verilen kredi bilgilerine göre, kredi notu 1850 ve üzeri olan kredilere yüzde 1,39'dan başlayan faiz oranları uygulanabiliyor.
  • Mevcut müşterilere yönelik kredi kampanyasının 3-36 ay vadeli ve akdi faiz oranlarının aylık yüzde 1,39-5,99 arasında değiştiği öğrenildi.
  • 5.001 TL ile 50.000 TL arasında ve 36 aya kadar vadeler için 3 ay vade seçeneği uygulanmaktadır. 36 ay vadeli opsiyon için 3 ay vadeli ve 33 ay vadeli ödeme planı geliştirildi.
  • Turuncu Ekstra kredilerin yüzde 1,34'ten başlayan sabit bir sözleşme faiz oranı vardır.