İkinci El Ürün Platformu Dolap’ta ‘kazandıran Alışveriş Günleri’ Başladı

Türkiye'nin en büyük ikinci el ürün platformu Dolap'ın yılın en büyük kampanyası olan "Kazandıran Alışveriş Günleri" 18-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor.

İkinci El Ürün Platformu Dolap’ta ‘kazandıran Alışveriş Günleri’ Başladı

Türkiye'nin en büyük ikinci el ürün platformu Dolap'ın yılın en büyük kampanyası olan "Kazandıran Alışveriş Günleri" 18-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. Platformda alışveriş günlerine özel 528 bin satıcı yaklaşık 10 milyon indirimli ürünü avantajlı fiyatlarla yeni alıcılarıyla buluşturuyor.

'Kazandıran Alışveriş Günleri" sosyal medyada #kazandiranalisverisgunleri ile yer alıyor ve sosyal medyada özel kupon ve ödüller de paylaşılıyor. Yaklaşık 10 milyon ürünü "Kazandıran Alışveriş Günleri'nde kullanıcıları ile buluşturan platform, ayrıca yeniden kullanım ile döngüsel ekonomiye de büyük katkı sağlamayı hedefliyor.

BEŞ ANA KATEGORİDE BÜTÇE DOSTU ALIŞVERİŞ

Dolap'ta yılın en büyük kampanyasında Kadın Giyim ve Aksesuar, Erkek Giyim ve Aksesuar, Bebek ve Çocuk, Ev ve Yaşam, Elektronik olmak üzere beş farklı ana kategoride bütçe dostu ürünler yer alıyor. Alıcı ve satıcı arasında etkileşim sağlayan pek çok özelliğiyle Dolap, hem avantajlı fiyatlara ulaşmayı hem de eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyor. En yaygın olarak tercih edilen "ürün beğenme" özelliği ise etkileşimin ana unsurlarından biri olarak öne çıkıyor.