Hyundai i20 Hem İndirimli Hem de Güvenceli Satılıyor! Hyundai'de On Binlerce TL'lik İndirim Var!

Hyundai i20'deki indirim göz kamaştırıyor. Özellikle de Ocak ayında sıfır araç alacaklar için önemli kampanyalar mevcut. Hem fiyatlar düştü hem de aracı satın alırsanız güvenceli şekilde alıyorsunuz. İşte Hyundai i20 fiyat listesi...

Hyundai i20 Hem İndirimli Hem de Güvenceli Satılıyor! Hyundai'de On Binlerce TL'lik İndirim Var!

Hyundai i20'deki son gelişmeler dikkat çekmekte. Otomobil satın alacaksanız bu fırsatı değerlendirin. Çünkü Hyundai i20 fiyatları hem ucuzladı hem de satın alanlara önemli güvenceler sağlanıyor.

Her gün sizi bekleyen sorumluluklar, tutulması gereken sözler, gidilmesi gereken seyahatler varsa, tüm bunlar için çıkacağınız yolculuklar da bulunuyor. İşte bu yüzden Hyundai i20’yi verimli motor seçenekleri, sınıfının en iyi güvenlik ve bağlantı donanımları gibi akıllı teknolojilerle donatıldı. Çıktığınız her yolculuğun keyfine varmanız için son teknoloji kullanıldı.

Hyundai i20 zarif, çarpıcı ve sportif özellikleriyle dikkat çekiyor. Rakiplerinden ayrılarak öne çıkan Hyundai i20, iç tasarımındaki detaylarla olduğu kadar dış tasarım çizgisiyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Güç ve verimlilik, Hyundai i20’nin 48 voltluk hafif hibrit teknolojiye sahip yepyeni motoruyla karşınızda yer alıyor.

HYUNDAİ İ20 SIFIR NE KADAR?

MPI 100 PS Jump benzinli ve manuel araç 424 bin TL yerine 31 Ocak 2023’e kadar 391 bin 213 TL’den satışa sunuluyor. Otomatik olanı ise 457 bin TL yerine 450 bin 500 TL’den satışta.

hyundaii20fiyatliste.png

Burada her şey elinizin altında. Yola odaklanmanız gereken anlarda kablolarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Kablosuz bağlantı sayesinde telefonunuzun sunduğu imkânlardan maksimum seviyede yararlanıyorsunuz. Hyundai i20, yolları herkes için daha güvenli hale getiren yeni güvenlik donanımları sağlıyor.

5 YIL 100 BİN KM HYUNDAİ ONARIM GÜVENCESİ

Tüm Hyundai’ler gibi, Hyundai i20 de en yüksek kalite standartlarında yolculukların keyfini çıkarabilmeniz için 5 yıl 100 bin km Hyundai onarım güvencesiyle birlikte sunuluyor. 391.213 TL’den başlayan fiyatlar veya yüzde 0,99 faiz fırsatlarını kaçırmayın!