Emekli ve Çalışanlara Özel Faizsiz Kredi Kampanyaları! Özel Bankalar Yine Yaptı Yapacağını!

Emekli ve Çalışanlara Özel Faizsiz Kredi Kampanyaları! Özel Bankalar Yine Yaptı Yapacağını!
Emekli ve sigortalı çalışanları ilgilendiren çok sayıda kredi kampanyası bulunuyor. Eğer fırsatları sizler de değerlendirmek istiyorsanız ihtiyaç kredisi için detayları aktaralım. Bu özel bankalara dikkat...

Düşük faizli kredi veya nakit avans için bu bankaları tercih edebilirsiniz. Üstelik bazı kredi kampanyaları faizsiz olarak sunuluyor. Bankalardan yeni müşterilerine özel fırsatlar...

Emeklere bankalardan peş peşe müjdeli haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak üç ayrı özel bankada emekliler için kredi imkânı düzenliyor. Bu imkânda düşük vade ve faiz imkânı ile kredi alma seçenekleri uygulanıyor. Emekliler maaşlarının 10 katına kadar kredi alabilecekleri bu bankalardan düşük faiz imkânı ile güzel bir nakitte sahip olabiliyor.

Emeklilere Özel Kampanyalı Nakit İmkânı

Emekliler için bankaların sunmuş olduğu kredi imkânında iki ayrı kredi modülü bulunuyor. Bu modülde ilk seçenek maaşını o bankaya taşıyan emeklileri oluşturuyor. İkinci seçenekte ise farklı bankalardan maaş alan emeklilere yer veriliyor. Bu iki ayrı kredi kampanyasının her detayı emeklilerin rahatlamasını sağlıyor. Aslına bakıldığında her iki seçenekte de oldukça güzel imkânlar yer alıyor. Maaş müşterisi olan emekliler daha çok kazanırken, diğer emeklilerde taksit atlama ve diğer seçeneklerden yararlanabiliyor.

Geçtiğimiz yıllarda Albaraka Türk ve Kuveyt Türk bankaları tarafından emeklilere özel sunulan Kredi kampanyasından birçok emekli vatandaş yararlanmıştı. Şu anda ise bu kampanyayı devam ettiren birçok özel banka bulunuyor. Özel bankaların kredi kampanyalarının da gayet uygun olduğu görülüyor. Bunun için sundukları şartlar da oldukça uygun. 50.000 TL'yi bulan kredi kampanyası başlatan özel bankalar arasında bu bankalar bulunuyor. Vade oranları 24 ile 36 ay arasında değişen kampanyalarda taksit erteleme imkânı da bulunabiliyor.

Bankaların Emekliler İçin Sunmuş Olduğu Kampanyalar

Akbank tarafından sunulan emekliler için kredi kampanyasında, öncelikli olarak mobil uygulamadan Akbank'a müşteri olmak gerekiyor. Bu işlemden sonra 0 faizli ve 10.000 lira kredi desteğine başvuru yapılabiliyor. Aynı zamanda 0 faiz oranını 10.000 lira taksitli nakit avans kullanma imkânı da Akbank mobil üzerinden Akbank müşterisi olanlar için sağlanıyor.

Denizbank'ta emekliler için özel bir kredi desteği sağlayan bankalar arasında bulunuyor. DenizBank'ın sunmuş olduğu faizsiz nakit avans desteği de emeklilere ve diğer müşterilere ekstra bir nefes aldırıyor. Bu fırsatta emekliler faizsiz nakit avans desteğinden 5.000 liralık limit ile yararlanabiliyor. Aynı zamanda bankanın müşterilerine sunmuş olduğu özel bir seçenek olan Blue TV üyeliği de kaliteli bir hediyeyi oluşturuyor. Banka müşterilerine sunmuş olduğu bu destekle güzel bir kredi fırsatı tanıyor. 5000 liralık nakit avans desteğini tüm müşteriler başvuru yapabiliyor. Finansbank'ın maaş müşterilerine sunmuş olduğu kampanya için CardFinans ile QNB First bireysel kart kullanılıyor.