Denizbank duyurdu! 6 ay vadeli 0 faizli 5.000 TL nakit avans fırsatı

Denizbank duyurdu! 6 ay vadeli 0 faizli 5.000 TL nakit avans fırsatı
Denizbank yeni yaptığı kampanya ile birlikte, kendi banka müşterilerine nakit ödemesi yapacağını açıkladı. Nakit kredi almak isteyenler, 5 bin TL ihtiyacı...

Denizbank yeni yaptığı kampanya ile birlikte, kendi banka müşterilerine nakit ödemesi yapacağını açıkladı. Nakit kredi almak isteyenler, 5 bin TL ihtiyacı olması durumunda, 6 ay sıfır faizle kredi avansı kullanabilirler. Para ihtiyacı olan her vatandaşın, şartlarına uygun olması durumunda bu kampanyalardan faydalanacaklardır. Başvuru yapmak isteyenler, şartlar hakkında bilgileri merak ederken, nakit kullanacak olan kişiler, başvuru yaparak ne kadar onay alacaklarını da merak etmektedirler.

Denizbank başlattı!

Denizbank hesabı olan kişiler, 0 faizli 6 ay vadeli 5000 TL ödeme alacaklardır. Satın alma gücü düşük olan ve ekonomik sıkıntı yaşayan herkes, başvurusunu yaparak bu nakit avansı kendi hesabına yatırabilmektedir. Denizbank bu kampanyayı sadece kendi banka müşterilerine vermektedir. Denizbank, banka müşterisi olan kişiler, nakit avans seçeneği ile birlikte, aslında Kurtaran hesap başvurusu yapacaklardır. Dileyen vatandaşlar, kredi başvurusu gibi SMS atarak hesap başvurusu yapabileceklerdir. Kurtaran yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK Numarasını yazarak bu mesajı 3280 numarasına mesaj atın. Bu şekilde nakit başvurusu yapmış olacaksınız. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapan ve onay alan kişilerde, diledikleri zaman kullanacakları 250 TL ile 5000 TL arasında artı para alabiliyorlar. Kredi kartı başvurusu onay alan kişilere, bu limitlerde onay verilmesi durumunda, faizsiz olarak sizlere geri ödemesi yapılacaktır. Denizbank 5000 TL faizsiz nakit avans kampanyası, ilk kez bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilere özeldir. Başvuru Denizbank.com, MobilDeniz veya internet bankacılığı sistemleri üzerinden yapılır.