Demir Çelik Sektör Buluşmaları’nın 2’ncisi Ankara’da Gerçekleşti

Demir Çelik Sektör Buluşmaları’nın 2’ncisi Ankara’da Gerçekleşti
Türkiye İş Bankası tarafından kurulan endüstriyel ürün ticaretinin dijital platformu Proemtia, Demir Çelik Sektör Buluşmaları'nın ikincisini 13 Temmuz'da Ankara'da gerçekleştirdi.

Türkiye İş Bankası tarafından kurulan endüstriyel ürün ticaretinin dijital platformu Proemtia, Demir Çelik Sektör Buluşmaları'nın ikincisini 13 Temmuz'da Ankara'da gerçekleştirdi. Etkinliğe sektörün önemli oyuncuları, sanayiciler ve iş insanları ile banka yöneticileri katıldı.

Ostim Teknik Üniversitesi Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Erdem üstlendi. Erdem, güncel ekonomik gelişmeler hakkında paylaşımda bulunarak, verimlilik artışının gerekliliğini ve e-ticaretin önemini vurguladı. Hoş geldiniz konuşmasını ise Proemtia Genel Müdürü Umut Feyzioğlu yaptı.

Proemtia Genel Müdür Yardımcısı Barış Aksoy katılımcılara, platformun kullanımı ile satıcılara ve alıcılara sağladığı fonksiyonel ve finansal avantajları aktardı.

Moderatörlüğünü Dr. Barış Esen'in üstlendiği "Demir Çelik Sektör Dinamikleri ve Gelecek Beklentileri" konulu panelde, Hakan Sac Metal Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Bilgin, Soybaş Demir Çelik Başkan Vekili Ahmet Soybaş, Ali Cangül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Cangül ve Proemtia Satış ve İş Geliştirme Direktörü Nedim Yalt sektöre ilişkin güncel gelişmeleri değerlendirdi ve Proemtia Platformu'nun şirketlere sağladığı avantajları aktardı.

Demir Çelik Sektörü Buluşmaları'nda, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin küresel piyasalar ve Türkiye ekonomisi hakkındaki değerlendirmelerini, Yatırım Finansman Araştırma Bölümü Müdürü Serhat Kaya ise demir-çelik sektörüyle ilgili analizlerini paylaştı. Ayrıca plaket töreni düzenlendi ve plaketler İzlem Erdem ve Umut Feyzioğlu tarafından ilgili kişilere verildi.

Demir Çelik Sektör Buluşmaları’nın 2’ncisi Ankara’da Gerçekleşti

Demir Çelik Sektör Buluşmaları’nın 2’ncisi Ankara’da Gerçekleşti