Bu Altcoinler Manşetlerde Yer Aldı! Bazılarını Bilmiyorsunuz!

Bu Altcoinler Manşetlerde Yer Aldı! Bazılarını Bilmiyorsunuz!
Yılın ilk haftası sona ermeye hazır olduğundan, bazı altcoinler yeni yılın coşkusunu geride bırakmayı başardı.

En azından haftalık kazançlar açısından takdire şayan bir performans sergiliyorlar. Dogecoin, Shiba Inu veya BONK gibi meme para birimleri de değiller. Dogecoin, haftalık yalnızca %2,5'lik bir büyüme kaydetmeyi başardı. Altcoinler, tüm dikkatleri toplamayı başardığı için ağır sikletler tarafından toz içinde kaldı.

Algorand

Algorand, 1,30 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bir kripto para birimidir. Altcoin, önceki hafta gösterdiği olağanüstü performans nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yapılan takibe göre, kripto para birimi bu sıralar 0,1829 dolardan işlem görüyor. Ek olarak, önceki haftaya göre %10,2 arttı. Son zamanlarda, ALGO düşüş eğilimine girdi. Yine de, önceki iki haftadaki %6,2'lik değer artışının da gösterdiği gibi, yıl sağlam bir başlangıç yaptı. Bazı analistler tarafından EVM dışı blok zincirlerinden biri olarak en büyük vaatler olarak kabul ediliyor.

OKB

Beklenmedik bir şekilde bu listede boy gösteren OKB, şimdi tablolarını yeşile boyadı. Sonuç olarak hem sahipleri hem de yatırımcıları için başarılı bir yatırım olarak karşımıza çıkıyor. Alınan verilere göre, altcoin şu anda 26,79 dolardan işlem görüyor ve haftalık %11'den fazla artış gördü. Daha uzun zaman dilimlerine bakıldığında, kripto para birimi varlığı önceki 14 güne göre %22,5 ve bir önceki aya göre %27,1 artmayı başardı. Ek olarak, OKB, bu özel bölümdeki dijital varlıkların her zaman para kaybettiği geleneğini kırarak değerinin yıldan yıla %1 arttığını gördü.

Near Protocol

Near Protocol'ün yerli kripto para birimi NEAR, 2022 kripto kışında dar bir aralıkta ticaret yapmak zorunda kalınca kayıplarının bir kısmını geri almaya başladı. NEAR yedi günde %14,7 artarak 1,49 dolardan işlem gördü. Hâlâ bir ton işi tamamlaması gerekiyor. Ama şimdilik, şüphesiz doğru yönde ilerliyor.

Cardano

Belki de "az bilinen" bir kripto para birimi değil Cardano. Ancak, geçmesi gereken her şey göz önüne alındığında, kripto para biriminin bu sıralamada bir yeri hak ettiğini düşündük. 2018'in zorlu bir ikinci yarısını geçiren ADA, 2023'e harika bir başlangıç yaptı. Coin'in fiyatı şu anda 0,2707$. Sonuç olarak, önceki hafta %11'in üzerinde değer kazanmayı başardı.