Bitexen’den Kullanıcılarına Ödül Kazandıran İki Yeni Özellik

Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, kullanıcılarının kripto varlık alım-satım işlemlerinde seçeneklerinin artmasını sağlayacak ve yıl içinde daha fazla işlem yaptıklarında ödül kazanacakları yeni özelliğini ve yeni programını...

Bitexen’den Kullanıcılarına Ödül Kazandıran İki Yeni Özellik

Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, kullanıcılarının kripto varlık alım-satım işlemlerinde seçeneklerinin artmasını sağlayacak ve yıl içinde daha fazla işlem yaptıklarında ödül kazanacakları yeni özelliğini ve yeni programını açıkladı. Kullanıcılar; 1 Haziran 2023- 31 Mayıs 2024 tarihlerindeki alım-satım işlemleri ile Kademeli Ödül Programı'ndan EXEN Coin ödülleri kazanabilecek. Ayrıca kullanıcılar, Haziran 2023 itibarıyla "Kilitle Kazan" Özelliği ile kripto varlıklarını EXEN Coin'e çevirip 33 gün kilitli tutarak işlem tutarlarının yüzde 10'u kadar ödül kazanabilecek.

Bitexen Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sarper Bayman, "Bitexen olarak, listelediğimiz 300'ü aşkın kripto varlık ile Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip platformu konumundayız. Ayrıca kripto para sektörünün bizlere sunduğu imkanlar dahilinde yeni teknolojiler geliştiriyoruz ve platformumuzdaki seçenekleri artırıyoruz. Dijital varlık alım-satım platformu olmanın ötesinde, kullanıcılarımızın memnuniyetini tüm faaliyetlerimizin merkezinde tutuyoruz. Düzenli olarak hayata geçirdiğimiz programlar, özellikler ve kampanyalarla kullanıcılarımıza yenilikçi çözümler sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de kullanıcı kitlemizin daha verimli bir şekilde platformumuzdan faydalanmalarını sağlayabilmek adına yeni program ve özellikler geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

KULLANICILARA İŞLEM HACMİNE VE SAYISINA GÖRE ÖDÜL

Platform, yarından itibaren 12 ay boyunca geçerli olacak "Kademeli Ödül Programı" ile Bitexen kullanıcıları her ay yaptıkları işlem hacmine ve işlem yaptıkları ay sayısına göre belirlenecek tutarda EXEN Coin ödülü kazanabileceğini açıkladı. Yapılan açıklamanın devamında şöyle denildi:

"12 ay boyunca her ay 3 bin TL'nin üzerinde işlem yapan Bitexen kullanıcılarına 2 bin TL değerinde EXEN Coin hediye edilecek.

Programa katılmak isteyen kullanıcıların 12 ay içerisinde en az 3 ay süre ile kripto varlık alım-satımı gerçekleştirmeleri gerekecek. 3 ay ve daha fazla süreyle alım satım hacmi 100 TL ve üzerinde işlem yapan her kullanıcı, hacim miktarı ile orantılı olacak şekilde program dahilinde belirlenen TL tutarı karşılığındaki EXEN Coin'in sahibi olacak. Kazanılan EXEN Coin'ler ise kullanıcıların hesabına Haziran 2024'te tanımlanacak.

Programa dahil olmak için minimum 3 ay boyunca her ay işlem yapılması koşulu bulunuyor. Kullanıcıların minimum 3 ay boyunca yaptığı 100 TL ve üzerindeki işlem hacimleri baz alınacak ve yaptıkları işlem hacimleri toplanacak. Program sonunda ise kullanıcıların toplam hacim tutarına ve 12 ay içinde işlem yaptıkları ay sayısına göre belirlenecek tutarda TL karşılığı EXEN Coin ödülü verilecek.

Kademeli Ödül Programı'nda ödül miktarı, 12 ay içinde işlem yapılan ay sayısı ve hacim tutarına göre değişiyor."

KİLİTLE KAZAN İLE EXEN COIN KAZANMAK MÜMKÜN

Hızlı, güvenilir ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile hizmet sunan Bitexen, Haziran 2023 itibarıyla başlatacağı Kilitle Kazan Özelliği ile kullanıcılarına yeni bir işlem olanağı daha sunuyor. Sahip oldukları coinleri EXEN Coin'e çevirerek 33 gün kilitleyen kullanıcılar, kilitledikleri tutarın yüzde 10'luk kısmını anında EXEN Coin olarak hediye alabilecek. Kilitli kalacak olan EXEN Coin'ler ise 33 gün sonunda kullanıcıların hesaplarına geri dönecek.

Bitexen’den Kullanıcılarına Ödül Kazandıran İki Yeni Özellik

Bitexen’den Kullanıcılarına Ödül Kazandıran İki Yeni Özellik