Babalar Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri

Babalar Günü’ne Özel Hediye Seçenekleri
Elektronik ürün satışı yapan pazar yeri platformu Turkcell Pasaj'da Babalar Günü kampanyası başladı.

Elektronik ürün satışı yapan pazar yeri platformu Turkcell Pasaj'da Babalar Günü kampanyası başladı. 18 Haziran'a kadar Pasaj'ı ziyaret edenler, tıraş makinelerinden tabletlere, telefonlardan akıllı saatlere kadar birçok üründe alışveriş yapabilecek.

Elektronik ürün satışı yapan pazar yeri platformu Pasaj, Babalar Günü'ne özel pek çok üründe kampanya başlattı.

Kampanya ile ilgili yapılan yazılı açıklamada şu bilgiler paylaşıldı:

"Bakımına özen gösteren babalara erkek bakım ürünleri, iletişimi seven babalara cep telefonları, teknolojik babalara bilgisayar ve tabletler ve gamer babalara bilgisayar ve oyuncu aksesuarları Pasaj'a özel fırsatlarla kullanıcılara sunuluyor.

"Müzikle ruhunu besleyen babalara kulaklıklar ve hoparlörler, fit babalara akıllı saat ve bileklikler, kahve seven babalara kahve makineleri ile daha birçok hediye seçeneği de özel ödeme avantajları ve hediye çeki fırsatıyla Pasaj kullanıcılarını bekliyor.

"Pasaj'ı 18 Haziran'a kadar ziyaret edenler, pek çok üründe 36 aya varan taksit imkânından faydalanacak. Pasaj'dan ilk alışverişini 500 TL ve üzeri yapan 1000 kişi ise 100 TL hediye çekine sahip olacak. Müşteriler, kampanyalara ve hediye çeki detaylarına Turkcell'in internet sitesinden ve uygulamasından ulaşabilir."