Aydem Ve Gediz Perakende, Çiğli’deki Müşteri İlişkileri Merkezini Yeniledi

Aydem Ve Gediz Perakende, Çiğli’deki Müşteri İlişkileri Merkezini Yeniledi
Aydem ve Gediz Perakende, Çiğli'deki müşteri ilişkileri merkezini yenilediğini duyurdu.

Aydem ve Gediz Perakende, Çiğli'deki müşteri ilişkileri merkezini yenilediğini duyurdu. Aydem ve Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, "Müşterilerimizin teknoloji ve konfor ihtiyaçları doğrultusunda, her detayı düşünerek müşteri ilişkileri merkezlerimizi de yenilemeye başladık. Çiğli müşteri ilişkileri merkezimiz bu yolda attığımız ilk adım oldu" dedi.

Aydın, Denizli ve Muğla'da 13, İzmir ve Manisa'da ise 20 adet müşteri ilişkileri merkeziyle hizmet veren Aydem ve Gediz Perakende, şubelerinde özgün, erişilebilir, konforlu ve modern bir ortam oluşturmak için yenileme çalışmalarına başladığını duyurdu. Bu kapsamda ilk olarak İzmir-Çiğli'deki müşteri ilişkileri merkezi yenilendi.

"AYNI AZİMLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ"

İzmir-Çiğli'deki müşteri ilişkileri merkezinin direktör, müdür ve bölge yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen törende açılışını yapan Aydem ve Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, "Türkiye'de enerji sektöründe 40 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahibiz. Sektörümüzde pek çok ilki hayata geçirdik ve aynı azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu liderliğin verdiği sorumluluk ile müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmak için dünyadaki trendleri, değişen müşteri beklentilerini, son teknolojileri takip ediyor, yeni çözümler geliştiriyoruz" dedi.

"YENİ KONSEPTİMİZİ YAYGINLAŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

2023 yılında şirket olarak odaklarında müşteri deneyiminin bulunduğunu belirten Marangoz, "Müşterilerimizin teknoloji ve konfor ihtiyaçları doğrultusunda, her detayı düşünerek müşteri ilişkileri merkezlerimizi de yenilemeye başladık. Çiğli müşteri ilişkileri merkezimiz bu yolda attığımız ilk adım oldu. Müşteri deneyimini daha da yükseltmek hedefiyle hayata geçirdiğimiz dijital yatırımlarımız yeni şubelerimizde sunduğumuz konforlu ortamda deneyimlenebilecek. Sözleşme ve fesih süreçleri gibi işlemler müşteri odaklı bakış açımızla dijital ortamda, kağıda gereksinim duymadan, kısa mesaj doğrulama kodu ile gerçekleştirilebilecek. Yeni konseptimizi, uygun lokasyonlar buldukça kademeli olarak bölgedeki diğer şubelerimizde de yaygınlaştırmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Aydem Ve Gediz Perakende, Çiğli’deki Müşteri İlişkileri Merkezini Yeniledi

Aydem Ve Gediz Perakende, Çiğli’deki Müşteri İlişkileri Merkezini Yeniledi