Araç kiralama şirketi Hedef Filo'dan 252 milyon TL'lik bono ve tahvil ihracı!

Kurumsal müşterilere hizmet veren araç kiralama şirketi Hedef Filo, sektördeki gücünü daha da ileriye taşımak için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor....

Araç kiralama şirketi Hedef Filo'dan 252 milyon TL'lik bono ve tahvil ihracı!

Kurumsal müşterilere hizmet veren araç kiralama şirketi Hedef Filo, sektördeki gücünü daha da ileriye taşımak için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Yenilikçi ve kaliteli çözümlerini daha geniş kitlelere taşımak amacıyla ilk kez bono ve tahvil ihracı gerçekleştiren şirket, aldığı 252 milyon TL’lik yatırımı büyümeye yönelik yeni adımların atılmasında kullanacak.

Yatırımcılardan gelen talep hedeflerin üzerinde

Bono ve tahvil ihracını şirketin finansman kaynaklarını çeşitlendirmek amacıyla gerçekleştirdiklerini söyleyen Hedef Filo Yönetici Direktörü Önder Erdem, “2022 yılı içerisinde 252 milyon TL tutarında finansman bonosu ve tahvil ihracı gerçekleştirdik. Reel sektörün fon kaynağı bulmakta güçlük çektiği piyasada hedeflediğimiz tutardan daha fazla yatırımcı talebinin gelmiş olması, Hedef Filo’ya olan güveni gözler önüne seriyor. Tüm yatırımcılarımıza gösterdikleri bu ilgi ve güven için teşekkür ediyoruz” dedi. 2023 yılı içerisinde de büyüme stratejilerine uygun olacak şekilde ihraçlarını sürdürmeyi planladıklarını belirten Önder Erdem, “Alacağımız yeni yatırımlarla tüm müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve yaşam kalitesini artıran araç çözümlerimizi bir adım daha ileriye taşıyacağız” ifadelerini kullandı.