Akaryakıtta Dev Kampanya! Araç Sahipleri Benzine ve Motorine Daha Az Ödeyecek!

Akaryakıtta Dev Kampanya! Araç Sahipleri Benzine ve Motorine Daha Az Ödeyecek!
Akaryakıt için yapılan kampanya dikkat çekti. Son gelişmelerle birlikte benzin, motorin ve LPG fiyatlarında bir değişiklik yapıldı mı? Bankanın son kampanyası sonrasında akaryakıta daha az ödeme yapabilirsiniz.

Düzenli olarak akaryakıt alanlar bu haberden sonra rahatlayacak. Çünkü benzin, motorin ve LPG'yi daha ucuza satın almanın yolu ortaya çıkıyor. Güncel akaryakıt kampanyası hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı.

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra benzin, motorin, LPG alışverişini daha avantajlı hale getirmek isteyenler bankaların kampanyalarını araştırıyor ve bu noktada Ziraat Bankasının kampanyası devreye girdi. Bu kampanya ise 15 Şubat’a kadar geçerli olacak.

Milyonlarca sürücü akaryakıt kampanyalarına ilgi gösterdi ve TotalEnergies istasyonlarında 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Kazanılan bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacak.

15 ŞUBAT’A KADAR DEVAM EDECEK

1 Ocak-15 Şubat 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 75 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi ve kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılım sağlanabileceği ifade edildi.

SMS ile katılım sağlamak için TE2023 yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaralarından SMS gönderilmesi gerektiği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda KKTCell operatörlerine ait numaralardan ise +905327524757’ye SMS gönderilmesi gerektiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.
İşlemlerin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.

Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 22 Şubat 2023 tarihinde yüklenecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 20 Mart 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

20 Mart 2023 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 21 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan yararlanabilir.

HANGİ KARTLAR DAHİL DEĞİL?

Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal / iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Bankkart Kumbarada yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya sadece anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında geçerlidir.