50 TL İndirimli Akaryakıt Fırsatı Sunuldu! Kampanyaya Katılanlara Sürpriz Ödeme!

50 TL İndirimli Akaryakıt Fırsatı Sunuldu! Kampanyaya Katılanlara Sürpriz Ödeme!
Petrol Ofisi'nin yeni kampanyasıyla birlikte önemli detaylara yer verildi. 50 TL'lik akaryakıt ödülü nasıl alınır? Akaryakıt istasyonlarındaki son durum ve benzin ile motorini ucuzlatan kampanyaya dair detaylar haberimizde...

2023 yılına girmeden önce ucuz akaryakıt almak isteyen araç sahipleri, Petrol Ofisi'nin önemli kampanyası ile tanıştı. Bu kampanya sonrasında benzin ve motorin daha ucuza alınabilecek.

Yeni yıla sayılı günler kala akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmeleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Petrol Ofisi tarafından büyük bir kampanya başlatıldı. Müşterilerine özel yapılan duyuruda kampanyaya katılan herkese akaryakıt fiyatlarında kullanılmak üzere 50 TL indirim verilecek. Tek yapmanız gereken o kartlarla akaryakıt alışverişi yapmak.

SON TARİH 31 ARALIK

Yapılan duyuruda Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil olup ve aynı zamanda Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde tek seferde yapılacak akaryakıt alışverişlerinde toplamda 50 TL MaxiPuan kazanılacağı ifade edildi. Kampanyanın son günü ise 31 Aralık 2022. Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Katılmak için Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılım yapılabileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Petrol Ofisi tarafından müşterilerine özel yapılan kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar, yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 3 Ocak 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023 (bu tarih dâhil)’tür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Petrol Ofisi A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İSTANBUL BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

  • İstanbul Anadolu Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 18.63 TL
  • İstanbul motorin litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 22.08 TL
  • İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 9.75 TL
  • İstanbul Avrupa Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 18.62 TL
  • İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 22.07 TL
  • İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 9.75 TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

  • Ankara'da benzin litre fiyatı 18.83 TL
  • Ankara'da motorin litre fiyatı 22.23 TL
  • Ankara'da LPG litre fiyatı 11.37 TL