14 Milyon Emekliye Müjdeli Haber Geldi! Nakit Ödemeler IBAN Numaralarına Yatıyor!

14 Milyon Emekliye Müjdeli Haber Geldi! Nakit Ödemeler IBAN Numaralarına Yatıyor!
Nakit destek ödemelerinin IBAN numaralarına yatırılmaya başlandığı SGK tarafından 14 milyon emekliye bildirildi.

Emekli maaşı alan vatandaşlar için SGK tarafından finanse edilen yeni bir kampanyanın başladığı bildirildi. İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlardan 36 ay vadeli kredi taksitleri alınacak. Kamu bankaları ve bazı özel bankaların başlattığı kampanyalar kapsamında nakdi kredi kullanan tüm vatandaşlara uygun faiz oranı ile kredi verilmektedir. Cep telefonunuzdan internet bankacılığına giriş yapabiliyorsanız aşağıdaki bankalar size bu kredileri hızlı bir şekilde sağlamaktadır.

Ziraat Bankası

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası bu kampanyada emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara 50 bin liraya varan kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalarda, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlara belirtilen parametreler dahilinde ödemelerinin hızlı bir şekilde yapıldığı belirtiliyor. Bu kampanyaya katılan tüm katılımcılar 5 dakika içinde Ziraat Bankası'ndan sonuç almakta ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak kullanmaları gerekmektedir. Bu bankadan ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler, kolay gereksinimleri karşılamak için harika bir fırsata sahiptir. Resmi internet sitesi ve sosyal medya platformları duyurular hakkında bilgi verdi. 90 gün ertelemeli kredi ödemeleri kredi işlemi yapmak isteyenlere net bir şekilde sağlanmaktadır. İşlemleri tamamlamak için en yakındaki şubeyi ziyaret edin. Şartları sağlarsanız her zaman kredi başvurularınız kabul edilecektir.

Vakıfbank

Emekli maaşını Vakıfbank'tan alan vatandaşlar, banka müşterisi olmaları durumunda gelir belgesi sunmadan Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunarak 50.000 TL kredi onayı alabilirler. Emekli maaşını bankalardan alanlar ise kamu bankası olarak faaliyet gösteren Vakıfbank üzerinden başvuru yapan vatandaşlar kredi ödemelerini anında alacak. Ayrıca, Vakıfbank'ın sunduğu emeklilik promosyonu için adaylar bankanın yetkili işlem kanallarını kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Kampanya detayları Vakıfbank internet sitesinde net bir şekilde açıklanmıştır.

PTT

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız cep telefonunuzdan SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatandaşlar PTT yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazıp 30 50'ye bu mesajı gönderirlerse ve PTT'den emekli maaşı alıyorlarsa başvurusu yapmış olacaklar.